Ruikde kansen van exoten




Neem contact met ons op

Heeft u interesse in een gesprek en wilt u onze producten en/of Discovered ook in uw assortiment? Neem dan contact op met Yex!



Adres

ABC Westland 120

2685 DB Poeldijk

Nederland



Contact

Yex telefoon 0174 214 530
email Yex info@yex.nl
Yex Twitter @yex_bfg


Onze Commerciële Yexperts




Onze Yexperts



  • project

    Marcel Pennings

    Operations Manager

    Yex telefoon  0174 214 534

    Yex email  m.pennings@yex.nl

     

  • project

    Sacha Martens

    Supply Chain Coordinator

    Yex telefoon  0174 214 548

    Yex email  s.martens@yex.nl

     

  • project

    Tim Boekestijn

    Supply Chain Planner

    Yex telefoon  0174 214 549

    Yex email  t.boekestijn@yex.nl

     

  • project

    Robert Hüsken

    Financial Manager

    Yex telefoon  0174 214 556

    Yex email  r.husken@yex.nl

     

  • project

    Ted van Dijk

    Administrator

    Yex telefoon  0174 214 557

    Yex email  t.vandijk@yex.nl

     

  • project

    Rik van Schie

    Administrator

    Yex telefoon  0174 214 553

    Yex email  r.vanschie@yex.nl

     

  • project

    Jeroen Groenewegen

    Brand Manager

    Yex telefoon  0174 214 533

    Yex email  j.groenewegen@yex.nl

     

  • project

    Shen Liu

    Strategic Designer

    Yex telefoon  0174 214 542

    Yex email  s.liu@yex.nl

     

  • project

    Patricia Haak

    Online Coordinator

    Yex telefoon  0174 214 555

    Yex email  p.haak@yex.nl