en-USnl-NLde-DEes-ES

Adresgegevens van Yex

Adres

ABC Westland 120

2685 DB Poeldijk

Nederland



Onze Yexperts - Sales & Products

Contact

Yex telefoon 0174 214 530
email Yex info@yex.nl
Yex Twitter @yex_bfg

Edwin van Leeuwen
Edwin van Leeuwen
Commercial Manager

0174 214 531
06 51 83 56 25
e.vanleeuwen@yex.nl
Stephan van Meteren
Stephan van Meteren
Account Manager

0174 214 535
06 51 54 09 17
s.vanmeteren@yex.nl
Enmanuel van Voorthuizen
Enmanuel van Voorthuizen
Product Manager

0174 214 551
06 82 39 42 29
e.vanvoorthuizen@yex.nl
Tanja van Leeuwen
Tanja van Leeuwen
Commercial & Marketing Assistant

0174 214 532
06 51 26 12 42
t.vanleeuwen@yex.nl
Melvin van der Zeyden
Melvin van der Zeyden
Account Manager

0174 214 537
06 10 41 73 30
m.vanderzeyden@yex.nl
Raymond van Dijke
Raymond van Dijke
Junior Account Manager

0174 214 528
06 51 61 09 28
r.vandijke@yex.nl
Xian Huang
Xian Huang
Product Manager

0174 214 536
06 42 38 48 78
x.huang@yex.nl
Jeffrey Wupkes
Jeffrey Wupkes
Account Manager

0174 214 538
06 12 52 19 28
j.wupkes@yex.nl
Nico Spruijt
Nico Spruijt
Product Manager

0174 214 543
06 10 16 71 90
n.spruijt@yex.nl
Mike Looije
Mike Looije
Product Manager

0174 214 541
06 20 59 37 83
m.looije@yex.nl

Onze Yexperts

Martijn de Graaf
Director

0174 214 550
06 53 18 28 65
m.degraaf@yex.nl
Robert Hüsken
Robert Hüsken
Financial Manager

0174 214 556
06 23 88 26 35
r.husken@yex.nl
Ted van Dijk
Ted van Dijk
Administrator

0174 214 557
-
t.vandijk@yex.nl
Rik van Schie
Rik van Schie
Administrator

0174 214 553
-
r.vanschie@yex.nl
Marcel Pennings
Marcel Pennings
Operations Manager

0174 214 534
06 23 36 77 96
m.pennings@yex.nl
Tim Boekestijn
Sacha Martens
Supply Chain Coordinator

0174 214 548
06 12 04 48 99
s.martens@yex.nl
Tim Boekestijn
Tim Boekestijn
Supply Chain Planner

0174 214 549
06 12 54 66 03
t.boekestijn@yex.nl
Daniel de Groot
Daniel de Groot
Supply Chain Support

0174 214 548
06 51 19 52 63
d.degroot@yex.nl
Renske Franken
Renske Franken
Sustainability & Quality Coordinator

0174 214 552
06 22 78 32 51
r.franken@yex.nl
Jeroen Groenewegen
Jeroen Groenewegen
Brand Manager

0174 214 533
06 23 01 74 93
j.groenewegen@yex.nl
Patricia Haak
Patricia Haak
Online Marketing Coordinator

0174 214 555
-
p.haak@yex.nl
Shen Liu
Shen Liu
Strategic Designer

0174 214 542
06 51 98 60 68
s.liu@yex.nl